Fotograf ślubny, który robi pełne emocji, naturalne zdjęcia weselne
i wyjątkowe sesje plenerowe.

Fotografie ślubne stają się
z czasem jedną
z najcenniejszych pamiątek rodzinnych.

Ślub. To właśnie jest ten moment w życiu, pełen piękna i wzruszeń, który chcecie uwiecznić na fotografiach, aby po latach móc do niego wciąż razem powracać.  
Być może już z Waszymi dziećmi?  A może nawet z wnukami?  ;)   Dlatego powtarzam  jak zdarta płyta:  DRUKUJCIE ZDJĘCIA!   Nie tylko ślubne.  Nośniki cyfrowe bardzo często zawodzą, a dobrej jakości albumy ślubne są wieczne…   Są elegancką ozdobą Waszego domu, zawsze pod ręką, aby w każdej chwili móc powrócić do tamtych ulotnych przeżyć i emocji i wywołać wzruszenie.    Stają się jedną z najcenniejszych rodzinnych pamiątek, które zawierają Wasze wspomnienia, przeżycia i relacje z bliskimi.  Możecie co rusz zmieniać wystrój, samochód, czy nawet dom, ale fotografie ślubne pozostaną z Wami już na całe życie.  Dlatego tak ważne jest, abyście wybrali najlepszego dla siebie fotografa ślubnego, który podziela Waszą wrażliwość i styl.

Dla mnie dobra fotografia ślubna to naturalne i  subtelne zdjęcia pokazujące emocje płynące prosto z serca.  Prawdziwie niepowtarzalne i wyjątkowe  zdjęcia ze ślubu i wesela, to takie które opowiadają Waszą historię i pokazują Wasze uczucie w sposób pełen ciepła, radości i piękna.  Unikam pozorowanych zdjęć, szukam naturalnego zastanego światła i staram się być jak najbardziej dyskretna, żebyście czuli się przy  mnie swobodnie.  Jestem, jak to mówią, „muchą na ścianie”.  Szukam ujęć eleganckich i ponadczasowych - chcę, żebyście zawsze z radością wracali do chwil uwiecznionych w kadrach.

Galeria

Panna młoda podczas przygotowań do ślubu

Przygotowania

kilka chwil tuż przed ceremonią - radość, podekscytowanie i oczekiwanie

GALERIA
Młoda para podczas ślubu w kościele

Ceremonia


...od tej pory już mąż i żona

GALERIA
Tańcząca młoda para na weselu

Przyjęcie

najzabawniejsze harce na parkiecie, przepiękne miejsca, wspaniałe jadło i najwspanialsi ludzie

GALERIA
Państwo młodzi całujący się podczas sesji ślubnej

Portrety

wspomnienie Waszych wypadów, randek i zwykłych chwil spędzonych razem

GALERIA

Pytania często zadawane

Czy możemy spotkać się przed ślubem?

Tak, oczywiście!  Poznajmy się lepiej. Łatwiej nam będzie rozmawiać o Waszych planach, a przy tym przełamiemy pierwsze lody i już będziemy znajomymi w dniu Waszego ślubu.  Zapraszam do niezwykłego miejsca, jakim jest kino studyjne i kawiarnia „Stacja Falenica”, gdzie podają przeróżne smakowitości, a nawet możemy napić się wina, czy piwa. ;)   Po  naszym spotkaniu możecie pójść na seans do kina, gdzie ogląda się filmy siedząc przy stoliku z własną kawą, herbatą, czy ciastkiem.  A jeżeli nie ma takiej możliwości, żeby się spotkać osobiście, to przecież zawsze możemy porozmawiać przez Skype.

Czy wykonujesz sesję w dniu ślubu?

Zawsze staram się zorganizować choć chwilę (15-20 minut) na szybką sesję ślubną w dniu wesela.  Takich emocji już nie da się powtórzyć w innym dniu, a wszystkie dodatki mogą też się zmienić do czasu, kiedy będziemy robić ewentualną sesję plenerową w innym dniu.  W zależności od pory roku, odejdziemy na chwilę od gości tak, żeby nawet tego nie zauważyli, a my wykorzystamy piękne naturalne światło.  Często taki moment jest podczas przyjęcia, tuż po pierwszym posiłku, w wieczornych złocistych promieniach słońca, albo zaraz po ceremonii, zanim dotrzecie do miejsca, gdzie odbywa się wesele.  Jest to też czas na krótki oddech dla Was i wyciszenie – parę chwil, w których się  przytulacie,  śmiejecie, cieszycie się sobą i trzymacie za ręce.  Goście nie odczują Waszej nieobecności, a Wy będziecie mieć przepiękne zdjęcia portretowe w dniu ślubu.

Jak będzie wyglądał nasz album?

Będzie to historia opowiedziana poprzez Wasze zdjęcia.  Jest to jeden z najpiękniejszych sposobów zaprezentowania fotografii ślubnej, gdzie reportaż ślubny zawiera wszystkie szczegóły dnia i uwiecznia ulotne emocje wtedy nam towarzyszące. Albumy wykonuję w dwóch formach.  Pierwsza z nich to FOTOKSIĄŻKA, gdzie fotografie wydrukowane są na naturalnym, przyjemnym w dotyku papierze, świetnie odwzorowującym kolory, a twarda okładka jest oprawiona w płótno lub „miziastą” welurową tkaninę.  Grubsze strony (1mm grubości) są dostępne w albumach CLASSIC, gdzie fotografie przepięknie wydrukowane na tak sztywnym podłożu przetrwają wertowanie przez najgorliwsze nawet paluszki.

"It seems right now
       that all I’ve ever done in my life
       is making my way here to you."

The Bridges of Madison County

Facebook