Reportaże

„Zestarzej się przy mnie.  Najlepsze dopiero się zdarzy.”  
R. Browning

Ola i Jurek

Restauracja „Monta bistro & bar” jest jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc na przyjęcie weselne w Warszawie i okolicach. Tutaj zdecydowali się urządzić swoje przyjęcie Ola i Jurek -  bardzo młodzi ludzie, szaleńczo w sobie zakochani, którzy postanowili wziąć ślub w zimie, podczas największych mrozów.

W centrum miasta, a jednak z dala od zgiełku, nad rzeką. Nieopodal jest klub wioślarski, a sama Monta gości klub piłki plażowej.  Co ciekawe nowożeńcy ani z wioślarstwem ani z siatkówką  niewiele mają wspólnego. Urzekło ich jednak piękno tego miejsca.

Przygotowania do ślubu Oli i Jurka odbyły się w osobnych mieszkaniach w Falenicy. Ola wyglądała przepięknie, a jej promienny, szeroki uśmiech stał się największą ozdobą reportażu. Zwróćcie uwagę na jej niezwykłą suknię ślubną, sięgająco nieco poniżej kolan. Idealnie podkreśla delikatność i wdzięk panny młodej. Przypomina mi stylizację z amerykańskich filmów z lat pięćdziesiątych.

Ania i Lucio

Najbardziej upalny dzień roku?  Wiadomo, że będzie wesele i reportaż. Takie to już moje szczęście, więc jeżeli chcecie mieć pogodę, to polecam się jako fotograf ślubny. ;)

Ania i Lucio to przesympatyczna i pełna klasy polsko-włoska para z wielkim poczuciem humoru. Przygotowania i wesele odbyły się w bardzo eleganckim hotelu Polonia naprzeciwko Pałacu Kultury. Klatka schodowa i niesamowity wystrój recepcji to nieprzebrane okazje do aranżowania portretów.

Był to urokliwy wielkomiejski ślub w Pałacu Ślubów w Warszawie, z pięknymi ogrodami Zamku Królewskiego jako tło do formalnych portretów i przepiękną warszawską Starówką na spacer z aparatem. Wąskie i urokliwe uliczki Starego Miasta przepełnione turystami i skąpane w letnim świetle były malowniczym miejscem na plener ślubny.